| Štúdium a práca v Kanade | Štúdium v Dánsku | Štúdium a práca na Novom Zélande |
Studium v Australii s WSIA

Študijný pobyt
     
Prečo Austrália
     
Prečo WSIA
     
Ako na to?
     
Výber mesta
     
Víza do Austrálie
     
Životné náklady
     
Práca
     
Ubytovanie
     
Poistenie
     
Ohlasy študentov
     
Akcia: Tablet zadarmo
     
Školy
     
Časté otázky
     
Práca v Austrálii
     
Angličtina doma

Víza do Austrálie

Lety do Austrálie

Užitočné informácie

Články

Fotogalérie

Kontakt
Úvod » Študijný pobyt » ... Preposlať linku1

Prečo WSIA

 
Väčšina návštevníkov WSIA, i keď predtým absolvovali návštevy v iných agentúrach,
v prvom rozhovore s nami povie aspoň raz:  „Toto som nevedel(a)“.

Prečo?

Sme SKÚSENÍ, ROZUMIEME TVOJIM POTREBÁM a CHCEME ICH NAPĹŇAŤ.

Keďže sme navyše financovaní výhradne priamo školami a nepoberáme za vybavenie štúdia v Austrálii žiadne poplatky, za ušetrenie problémov a sklamaní u nás nezaplatíš ani o korunu viac, ako pri vybavovaní pobytu bez agentúry.

Študentské ceny

U nás zaplatíš len to, čo naozaj musíš. Všetky školy majú vo svojich oficiálnych cenách zarátanú pre sprostredkovateľov štúdii províziu (či sa prihlásiš priamo na školu, alebo si necháš s vybavovaním pomôcť organizáciou, akou je naša, platíš rovnakú cenu),  nemáme teda dôvod od študentov žiadať ďalšie "agentúrne poplatky" či podobne. Dokonca študenti vo WSIA platia niekedy menej, ako by platili priamo v škole. Ak neveríš, kontaktuj nás a nechaj sa presvedčiť o tom, že naozaj garantujeme najnižšie možné ceny.

Úprimnosť

Neoklameme ťa, podávame iba informácie podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia ( :-) ). I keď je WSIA súkromnou spoločnosťou, tvoja spokojnosť má pred maximalizáciou ziskov prednosť. Množstvo klientov k nám prichádza na základe pozitívnych referencií stoviek starých klientov, i preto je tvoja spokojnosť pre nás viac ako dôležitá.

Informácie

Vieme, ktoré informácie sú pre teba dôležité. Naše skúsenosti sa ti osvedčia ako pri vybavovaní samotného pobytu, tak i pri každodennom živote v Austrálii. U nás sa dozvieš viac ako z pestrofarebných brožúrok, kde každá škola je „tá najlepšia" a ich účelom je v prvom rade predávať a nie informovať. 

Služby

Kladieme maximálny dôraz na to, aby tvoja žiadosť i víza do Austrálie bola úspešná. Zabezpečíme ti bez poplatkov  všetko potrebné, t.j ubytovanie,  letenku, pripoistenie ... . Na konci finančného roku v Austrálii ti v prípade záujmu bez akéhokoľvek poplatku zariadime vrátenie daní. V Austrálii sa o teba postaráme nielen hovoriac o školách a vybavovaniach v začiatkoch. Sme mladí, zcestovaní a teda u nás nájdeš i informácie o tom, čo kde vidieť, čo si nenechať ujsť, kde je čo výhodné atď. Ktorá z klasických agentúr ti poradí, kde sa potápať so žralokmi, ako si lacno v Sydney zapilotovať lietadlo, kam za velerybami či delfínmi, ako zariadiť výhliadkový let helikoptérou nad Sydney, kde sa naučiť surfovať ...?

Študentský prístup

WSIA je organizáciou mladých, večne usmiatych :) ľudí, preto nie sme len tvojím agentom ale aj tvojím partnerom a priateľom. . Budeš sa na nás môcť vždy spolahnúť, a nehovoríme to len tak.

Celý pobyt si našou pomocou môžeš kľudne zariadiť priamo od svojho počítača. Odpovede na svoje otázky dostaneš do niekoľkých hodín napr. emailom bez toho, aby si musel(a) opustiť svoju stoličku.
lang_forum_navrat_na_top lang_noticeboard_back_to_list
Chceš zažiť ozajstnú Austráliu?
 

Kontaktuj nás pre bližšie informácie. Radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti a navrhneme ti pobyt podľa TVOJICH PREDSTÁV.


GSM: 0948 349 289
E-Mail: servis@wsint.sk

 
Povedali o nás
 

Od prvých emailov, ktoré som si vymenil s Jančim z WSIA som vycítil, ze to je ten prístup a pomoc, ktorú som pri vybavovaní vecí spojených s pobytom hľadal a potreboval.

Rado, 28rokov > Viac referencií

 
 

Poistenie do Austrálie

 

Kontakt - Mapa stránok