Your browser does not support JavaScript!
bezplatná KONZULTÁCIA

Zaži s nami svet!

Študuj v úžasnej Kanade


Popri štúdiu je možnosť v Kanade pracovať 20 hodín týždenne a neobmedzene počas prázdnin. Obľúbené sú tiež COOP programy spojené s praxou

VIAC INFO
 
Prečo WSI
"Sme skúsení, rozumieme tvojím potrebám
a chceme ich napĺňať."
  • Pred 20 rokmi sme boli anti-agentúra
  • Veľká popularita priniesla WSI
  • Úprimné a neskreslené informácie
  • Bez agentúrnych poplatkov
  • Klient NAOZAJ na prvom mieste
  • Priateľský prístup :)

ZISTI VIAC

Zisti viac
Viac referencií
Referencie
Zuzka
Adka a Stanka maju moju obrovsku vdaku za neskutocne uzasny pristup, pomoc a ochotu, od prveho telefonatu, cez udelenie viz az po dotahovanie drobnosti pred vycestovanim. Vazim si ich profesionalitu, vedomosti a ochotu poradit v uplne kazdej oblasti. Myslim, ze som bola tazky oriesok, ale baby mali trpezlivost a dali mi vela moznosti a rad, ako vycestovat do Kanady. V poslednych rokoch som bola v kontakte s viacerymi agenturami, ale WSI jednoznacne vyhrava po kazdej stranke. ????
Zuzka
Bianka
Dostať sa do Kanady nie je najľahšie, ale vďaka WSI to bolo omnoho jednoduchšie, keďže tieto žienky vám poradia so všetkým s čím sa dá ???? Ďakujem a jednoznačne odporúčam!
Bianka
Edit
10 bodov z 10! WSI nám nesmierne uľahčila priebeh vybavovania, pomohla zo všetkými dokumentmi a stála pri náš celú dobu. Keby si mám ešte raz vybrať opäť by som si vybrala WSI & Stanku ???? Som nesmierne vďačná aké šťastie som mala, že som narazila na WSI, odporúčam všetkými desiatimi!!!
Edit
Potrebujete poradiť?

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek

Kontaktný formulár
* povinné údaje