Your browser does not support JavaScript!
bezplatná KONZULTÁCIA

Štúdium angličtiny v Kanade


Štúdium angličtiny je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje jazykové schopnosti alebo sa pripraviť na skúšky na medzinárodný certifikát. Profesionálna výučba angličtiny, príp. francúžštiny v multikultúrnom prostredí vám zakrátko rozviaže jazyk a zvýši váš profesný kredit. 

Kanadské školy organizujú aj mimoškolské aktivity, ktoré vám pomôžu lepšie sa adaptovať, spoznať okolie aj svojich spolužiakov a dajú vám priestor aktívne používať jazyk aj mimo vyučovania. 

V ponuke sú kurzy všeobecnej aj bussiness angličtiny, skupinové aj individuálne, dlhodobejšie či intenzívne kurzy. Na svoje si tu prídu začiatočníci aj pokročilí. Štúdium jazykov je možné kombinovať aj s odborným vzdelávaním v Kanade. Informujte sa u nás bezplatne o všetkých možnostiach.Poradíme s výberom mesta

Kanada je obrovská a každé mesto má svoje naj. My ich dobre poznáme, a preto vám pomôžeme s výberom toho najlepšieho mesta pre vás. Lákajú vás veľké mestá, hory, more, mix kultúr alebo všetko naraz? Povedzte nám, aké sú vaše preferencie a my vám povieme, ktoré kanadské mesto je pre vás ako stvorené. 

Nastavíme správnu dĺžku pobytu

Chcete stráviť v Kanade čo najviac času? Alebo sa potrebujete jazyk naučiť čo najrýchlejšie? Nie je problém. V ponuke sú rôzne kurzy, rôzne úrovne, ale aj rôzna časová náročnosť. Jazykový kurz je navyše skvelý štart pre odborné štúdium a dlhodobý pobyt v Kanade. 

Štúdium

Poradíme s výberom školy a kurzu

Zorientovať sa v obrovskej ponuke rôznych škôl, miest a kurzov je dosť náročné. Naštudovať si materiály od jazykových škôl, ktoré sú navyše v cudzom jazyku, mnoho ľudí odradí hneď na začiatku. Nechajte to preto na nás. 

Máme osobnú skúsenosť s kanadskými školami, zbierame referencie od našich klientov a predovšetkým prihliadame na vaše vlastné potreby. Pomôžeme vám preto vybrať školu a kurz, ktorý bude najlepšie vyhovovať vám osobne. 

Na bezplatnej konzultácii vám prezradíme, ktoré školy vás najlepšie pripravia na skúšky na medzinárodný certifikát, kde dostanete najosobnejší prístup a kto ponúka najužšie skupiny. A ešte oveľa viac. Neváhajte nás preto kontaktovať. 

Víza do Kanady

Pri krátkodobom štúdiu v Kanade (max. 6 mesiacov) nie je potrebné riešiť víza. Na pobyt v Kanade je teda možné využiť bezvízový styk. Pri jazykových kurzoch však nemôžete popri štúdiu pracovať. Ak by ste mali záujem aj o pracovné povolenie, odporúčame kombináciu jazykových a odborných kurzov na college. S výberom kurzu, ale aj s vybavením víz s pracovným povolením vám zadarmo poradíme. 

Ubytovanie v Kanade

Najzaujímavejšou formou ubytovania počas jazykového pobytu je tzv. homestay, čiže ubytovanie v rodine. Vďaka nemu má študent možnosť trénovať jazyk aj doma. Ubytovanie často zahŕňa ja stravu, a tak vám zostane viac času na spoznávanie okolia, na štúdium aj zábavu. Existujú však aj iné možnosti, ako napríklad študentské rezidencie, apartmány, hostely či podnájom. Pomoc s hľadaním ideálneho bývania je súčasťou našich bezplatných služieb.

Typy ubytovania v Kanade

Ako to prebieha

Naša agentúra vám celý pobyt v Kanade značne zjednoduší. Úprimne zodpovieme všetky vaše otázky ohľadom miest, škôl a jednotlivých kurzov a spolu vyberieme tú najlepšiu možnosť pre vás.

Pomôžeme vám s vybavovaním eTA povolenia na vstup do Kanady. Ak sa rozhodnete pre kombináciu s odborným kurzom, vybavíme spolu aj študentské víza

Pred vašim odchodom zabezpečíme letenky aj ubytovanie a všetko potrebné na príchod do krajiny. Podporu vám však poskytneme aj počas celého vášho pobytu v Kanade. S radosťou sa podelíme aj o naše cestovateľské skúsenosti.

Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek