Your browser does not support JavaScript!
bezplatná KONZULTÁCIA

Štúdium na univerzite v Kanade


Kanadské univerzity a štátne školy ponúkajú kvalitné vysokoškolské vzdelanie vo všetkých dostupných odboroch, ako napríklad IT, biznis, dizajn, vzdelávanie, zdravotná starostlivosť, životné prostredie a mnoho ďalších.

Vďaka štúdiu na univezite sa z vás stanú skutoční odborníci s medzinárodne uznávaným vzdelaním, ktoré sa bude vynímať aj vo vašom životopise. 

Štúdium na univerzite je najlepším štartom pre trvalý pobyt v Kanade. Najväčšou výhodou je možnosť získať pracovné povolenie po absolvovaní štúdia, tzv. postgraduate work permit alebo získať víza pre svojho partnera/ku. To pri štúdiu na súkromných college možné nie je.

Štátne školy a unvierzity sú zároveň najkvalitnejšími vzdelávacími inštitúciami v Kanade, a tak sú aj zárukou najvyššej úrovne štúdia. Poradíme s výberom mesta

Kanadské univerzity sa nachádzajú naprieč celou krajinou. Ponuka miest je tak oveľa širšia ako pri súkromných college a vy máte na výber aj z viacerých miest. Hory, mestá, pláže a ostrovy... z toho všetkého si môžete vyberať.

My Kanadu dobre poznáme. Vieme aké výhody má život v malom i veľkom meste a dokážeme vám tak pomôcť s výberom toho najlepšieho miesta pre vás. Nechajte si poradiť. 

Vybavíme víza do Kanady

Na štúdium na univerzite potrebujete študentské víza. Okrem toho máte pri niektorých programoch a univezitách možnosť získať aj vízum pre partnera/ku a postgraduálne pracovné víza.

Využite naše dlhoročné skúsenosti s kanadskou vízovou politikou a vybavujte si svoje štúdium cez nás. Nezaplatíte ani cent navyše a získate profesionálny slovenský servis. 

Štúdium

Vyberieme školu a študijný program

Medzi kanadskými univerzitami sa dobre vyznáme. Poznáme mestá, školy aj študijné programy, ktoré ponúkajú. Od našich klientov sme nazbierali množstvo referencií, a tak vieme porovnať aj kvalitu vzdelávania z pohľadu študenta.

V Kanade sú desiatky škôl, ktoré spolu ponúkajú stovky študijných programov. Zozbieranie všetkých týchto informácií by vám mohlo trvať celé hodiny. Ušetrite čas a spojte sa s nami.

Vieme, ktoré programy vám zabezpečia postrgraduálne víza alebo víza pre partnera/ku, ktoré školy ponúkajú štipendiá, podporu medzinárodným študentom, individuálne štúdium či výučbu v malých skupinách. 

Spolu vyberieme školu aj študijný program, ktorý vás zaujíma, preberieme podmienky prijatia na štúdium aj nástupné termíny. 

Práca počas štúdia

Vďaka študentským vízam získate aj pracovné povolenie na 20 hodín týždenne počas školy a neobmedzene cez prázdniny. A ak budete chcieť zostať v Kanade pracovať aj po skončení štúdia, môžete využiť postgraduálne pracovné víza, ktoré sú dostupné pri niektorých študijných programoch. Prečítajte si viac o práci v Kanade

Ubytovanie v Kanade

Možnosti bývania počas štúdia na univerzitách často závisa od jednotlivých škôl a miest. Niektoré majú k dispozícii aj študentské domovy a rezidencie, študenti však môžu využiť aj ubytovanie v rodinách. Okrem toho tu je vždy aj možnosť hľadania si vlastného podnájmu. My vám s nájdením ubytovania radi pomôžeme. 

Ako to celé prebieha

Celý proces začína výberom mesta, školy a študijného programu. Spolu preberieme jednotlivé možnosti a budete si môcť vybrať podľa svojich predstáv. Dodáme vám potrebné doklady a vybavíme študentské víza.

Poskytneme vám plnú podporu pred odchodom, pomôžeme s vybavovaním leteniek, poistenia, s hľadaním ubytovania.

Naša práca však vaším odchodom do Kanady nekončí. Poskytneme vám pomoc aj pri vašich začiatkoch za veľkou mlákou a počas celého štúdia v Kanade. A to všetko bez agentúrnych poplatkov

Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek