Your browser does not support JavaScript!
bezplatná KONZULTÁCIA

Štúdium na college v Kanade


  • Praktické štúdium Marketing, Business, Tourism & Hospitality, Social Media, E-Business, Web Design, Startup School, …
  • Dĺžka 3 – 24 mesiacov
  • S pracovným povolením
  • Štúdium spojené s praxou v kanadských fírmách (Coop)
  • Viac nástupov v roku
  • Nielen pre aktuálnych študentov
  • Alternatíva k working holidayŠtúdium

100% spokojnost co sa tyka informacii, ochoty, rad a celeho pristupu bab. Vrelo odporucam vdaka ich profesionalite, informovanosti a rychlosti odozvy. V buducnosti budem s nimi velmi rada znova spolupracovat. Renata

Poradíme s výberom mesta

Najobľúbenejšie súkromné kanadské college sa nachádzajú v mestách ako Toronto a Vancouver. Pre tých, ktorí však nemajú radi veľké mestá a chcú byť čo najbližšie k prírode je možnosť aj štúdia v slávnom outdoorovom stredisku Whistler.

Všetky mestá majú svoje klady aj zápory a my ich všetky poznáme. Radi sa s vami podelíme o svoje skúsenosti pri bezplatnej konzultácii. Vyberieme mesto v Kanade, ktoré bude najlepšie vyhovovať vašim preferenciám. 

Vybavíme víza do Kanady

Pri štúdiu kratšom ako 6 mesiacov je možné využiť bezvízový styk a nie je teda potrebné vybavovať víza (len eTA povolenie pri príchode letecky). Ak však plánujete dlhší pobyt v Kanade a chcete popri škole aj pracovať, je potrebné mať študentské víza. Uľahčite si ich získanie vybavovaním cez nás. Máme množstvo skúseností a celý proces dôverne poznáme. Vybavíme vám potrebné doklady a pripravíme vás na príchod do Kanady.

Štúdium

Vyberieme školu a kurz

Chcete študovať marketing, biznis, cestovných ruch alebo niečo úplne iné? Túžite po krátkodobom či dlhodobom štúdiu? Zorientovať sa v ponuke škôl a odborov, ktoré ponúkajú navyše v rôznych variantoch, bude s nami oveľa jednoduchšie.

Na súkromných college si môžete vyberať spomedzi viacerých druhov atraktívnych študijných programov od dvojmesačných kurzov až po dvojročné štúdium. Kombinovať ich môžete aj s jazykovým kurzom alebo získať platenú prax.

Máme dlhoročnú skúsenosť so školami a množstvo úspešných absolventov súkromných kanadských college. Aj vďaka nim vieme o týchto školách (takmer) všetko. S radosťou nájdeme v ich ponuke aj niečo pre vás. 

Práca počas štúdia

So študentskými vízami máte možnosť pracovať 20 hodín počas školy a neobmedzene počas prázdnin. Môžete si však vybrať aj štúdium, ktoré zahŕňa platenú prax v kanadských firmách. Niektoré súkromné college totiž ponúkajú aj tzv. co-op programy, ktorých súčasťou je prax. Toto je veľmi dôležitý faktor nielen pri výbere školy a kurzu, ale aj pre vaše ďalšie smerovanie. 

Ubytovanie v Kanade

Pre študentov existujú rôzne možnosti ubytovania. Väčšinou to závisí od konkrétnej školy a mesta, v ktorom sa nachádza, ale aj od náročnosti daného študenta. Obľúbenou formou je ubytovanie v rodinách, tzv. homestay, ktoré vám radi sprostredkujeme. Niektoré školy majú k dispozícii campusy či študentské rezidencie. V neposlednom rade je tu aj možnosť podnájmu.  

Typy ubytovania v Kanade

Ako to celé prebieha

Začneme výberom mesta a školy. Spolu preberieme všetky možnosti a budete si môcť vybrať najlepšiu alternatívu. Poskytneme vám všetky dôležité informácie potrebné pre štúdium v Kanade a získanie študijného a pracovného povolenia, vybavíme všetky potrebné doklady. 

Naša práca však na týmto nekončí. Poskytneme vám podporu aj po príchode do Kanady, poradíme pri hľadaní vhodného ubytovania či práce. Za naše služby pritom neplatíte žiadne agentúrne poplatky. Sme financovaní z provízií od škôl a našich partnerov.

Nemusíte sa však báť, že tým pádom budete platiť vyššie školné. Práve naopak, nezaplatíte ani cent navyše a niekedy dokonca ušetríte vďaka našim zľavám. Z našej strany pritom získate servis, ktorý by vám inak školy samé neposkytli.  

Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek