Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Letenky do Austrálie

"Ako na letenká ušetriť a nenechať sa napáliť?"


Sami sme si osobne absolvovali desiatk letov, taktiež sme organizovali cestu stovkám z vás, videli sme mnoho príbehov a radi sa o tieto skúsenosti s vami podelíme.

Pri letenkách rovnako ako inde veľmi často platí: „Nie vždy je zlato čo sa blyští“.Hľadanie akcií a chybných ponúk

Toto je zväťča možné iba v prípade, ak máte do odletu dostatok času. Každopádne čas od času sa objavia letenky sa naozaj veľmi výhodné ceny. Buď sa jedná o promo akcie, alebo niekedy o chybné tarify.

V ooboch prípadoch treba jednať veľmi rýchlo, lebo je ponuka často časovo veľmi obmedzená. Pri chybných tarifách hrozí zrušenie letenky spoločnosťou, ale ak sa stihlo za ňu zaplatiť, mala by platiť.

Skladanie rôznych leteniek

Hlavne pri Austrálii platí, že niekedy je lepšie neabsolvovať let s jednou spoločnosťou, ale vyskladať si od z viacerých. V Ázii operuje viacero low-costových aerolíniek, ktoré sú podstatne lacnejšie.

Treba ale dávať veľký pozor na dĺžku prestupov. Príliš krátke môžu v prípade meškania predchádzajúceho letu spôsobiť zmeškanie letu a prepadnutie letenky. Príliš dlhé zase priniesťnepríjemné hodiny na letisku a náklady s tým spojené.

Štúdium

Online portály a agregátori

Často na nich svietia ceny nižšie než bežné, avšak realita býva niekedy na konci dňa opačná a každý musí nejak zarobiť. Pri online agregátoroch a low-costových spoločnostiach je často zárobok skrytý v detailoch.

  • Dodatočné poplatky
    Často až v poslednom kroku rezevácie na človeka vyskočí „rezervačný“ či akýkoľvek iný poplatok, ktorý letenku urobí menej výhodnou

  • Poplatky za zmeny
    Videli sme už toľko nečakaných zmien leteniek a online agregátori majú zväčša vlastné poplatky, ktoré treba uhradiť navyše poplatkov priamo aerolínkam.

  • Veľmi slabá až žiadna podpora
    Kontrolu nad rezerváciou má predajca a jedine on môže s letenkou operovať. Pričom mnoho z nich má veľmi slabú popredajovú podporu, čo v momente ak potrebuješ rýchlo niečo zmeniť môže byť kritické.

 

Low-cost

Niektoré low-costy za moc nestoja, niektoré sú však veľmi dobré a za super peniaze. Sami často lietame a tak z vlastnej skúsenosti poradíme prípadne pripravíme na nástrahy tej či onej spoločnosti, ktorým treba predchádzať.

Letenky cez nás

Ušetri si čas a nechaj problematiku leteniek na nás s garanciou kvalitného a promptného servisu, ktorý v prípade potreby veľmi oceníš. Kontaktuj nás s tvojou predstavou a radi doporučíme.

Potrebujete poradiť?

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek

Kontaktný formulár
* povinné údaje