Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Výber mesta by si si nemal(a) zjednodušiť na automatický výber Sydney, ani by si nemal(a) úplne spoliehať iba na informácie od kamarátov, ktorí boli v Austrálii niekoľko rokov dozadu.  Austrália je dynamicky sa rozvíjajúca krajina a situácia v jednotlivých mestách sa v čase dramaticky mení. Takže čo platilo včera, nemusí platiť dnes.

Každé mesto má svoje špecifiká. Počasie, veľkosť, atmosféra mesta, množstvo pracovných príležitostí, dostupnosť pláží... To všetko sú faktory, nad ktorými by si sa mal určite zamyslieť skôr, ako svoj výber uzavrieš.

Všetky mestá sme navštívili osobne, v niektorých sme roky žili. Rozprávali sme sa s lokálnymi obyvateľmi, študentami, počas pobytu sme mali otvorené oči (tiež objektív fotoaparátu :) ) a v tejto časti sa ti pokúsime jednotlivé možnosti priblížiť, aby si mali pre svoju voľbu dostatok informácii.

Ak ti popisy miest nebudú stačiť, ochotne si vypočujeme tvoje otázky či predstavy a doporučíme ti tak, ako by sme v tvojom prípade volili my. Stačí nás kontaktovať.