Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Štúdium na college v Austrálii


Súkromné college sú zväčša o populárnych kurzoch typu Business Administration, Marketing, Project a Leadership Management, Hospitality, Fitness a podobne.

Školy v našej ponuke poznáme dlhé roky a tak vám vieme doporučiť presne podľa vašich požiadaviek.

Nechaj si nami poradiťŠtúdium

3 roky strávené v Austrálii mi doslova zmenili život a môžem naozaj doporučiť každému. Cestovanie je život.

Poradíme s výberom mesta

Každé mesto má svoje špecifiká a každému vyhovuje niečo iné. Záleži na vašich preferenciách, či ste skôr na veľké rušné mestá, alebo skôr chcete byť bližšie prírode, či potrebujete neustále dianie okolo seba, alebo hľadáte skôr kľud. 

V Austrálii sme žili roky a radi doporučíme podľa tvojich preferencií.

Viac o mestách

Vybavíme víza do Austrálie

Pri žiadosti o víza treba dávať veľký pozor na hneď niekoľko vecí. Nemusíš sa strachovať, či z internetu máš alebo nemáš naozaj aktuálne informácie. Postaráme sa o to za teba, spolupracujeme aj s migračnými právnikmi ... 

Máme jednu z najvyšších úspešností s našimi žiadosťami, preto budeš aj ty v dobrých rukách.

Viac o vízach

Štúdium

Vyberieme školu a kurz

Všetky školy sú podľa ich vlastných brožúrok samozrejme tie najlepšie, najprestížnejšie ... My väčšinu nami ponúkaných škôl poznáme osobne, zbierame neustále spätnú väzbu od našich klientov študujúcich na týchto školách. Vieme ti poradiť tak, aby si bol(a) naozaj spokojná. 

Či už máš záujem staviť na kvalitu, alebo je škola škôr cestou, ako sa do Austrálie dostať, na všetky otázky poznáme odpovede a ak nie, rýchlo ich pre teba vyzistíme  :)

Zoznam škôl a kurzov

Práca počas štúdia

Štúdium v Austrálii je veľmi populárne hlavne preto, že popri štúdiu získavaš automaticky pracovné povolenie na 40 hodín za 2 týždne, t.j. prakticky polovičný úväzok. V období prázdnin povolenie na plný úväzok. Na pobyt sa dá teda v Austrálii zarobiť a ešte aj pocestovať. 

Poradíme s hľadaním práce, podnikaním v Austrálii, daňovými priznaniami ... 

Ako to celé prebieha

Prevedieme ťa celým procesom. Od výberu mesta, zorganizovania všetkého so školou, vybavíme spoločne víza, ubytovanie, letenku, poradíme pri hľadaní práce a budeme v kontakte počas celého pobytu. Naše služby zďaleka nekončia opustením krajiny, ako je tomu pri mnohých ďalších agentúrach.

Nechaj všetky starosti na nás a my sa postaráme, asi bol(a) spokojný(á).

Ubytovanie v Austrálii

Spolupracujeme s ubytovacími agentúrami v Austrálii a radi sprostredkujeme bývanie v niektorom zo študentských domov, alebo doporučíme, ako si nájsť ubytovanie po vlastnej línii cez rôzne online portály či facebook, na čo si dať pozor, ... Sami sme si prešli v Austrálii rôznymi situáciami.

Internáty v Austrálii ako ich poznáme na Slovensku moc nefungujú, prípadne sú priliš drahé.Najčastejšie je tzv. share accommodation, t.j. zdielanie domov / bytov s ostatnými študentami či cestovateľmi.

Podpora počas celého pobytu

Poradíme, čo všetko treba zariadiť pred odchodom do Austrálie a ani vycestovaním sa naše služby zďaleka nekončia. Pripravili sme pre svojich klientov manuál na prvé dni v Austrálii, pomôžeme s registráciou na taxačný úrad, so založením účtu, výberom telefónneho operátora ... V Austrálii je už veľa týchto služieb online, takže nebude treba strácať časom chodením do kamennej kancelárie.

Budeme online k dispozícii počas celého pobytu, klienti sa na nás môžu obrátiť s akýmkoľvek problémom. A veľmi radi dáme kávičku po návrate domov :)

Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek