Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Stredná škola v Austrálii


Absolvovať v Austrálii ochutnávací pár mesačný pobyt, alebo i celý rok na strednej škole je úžasnou skúsenosťou. Austrália je úplne iná od zvyšku sveta a umožní tak absolventovi vidieť svet z odlišnej perspektívy Obľúbenou voľbou sú trojmesačné pobyty od konca januára do začiatku apríla, kde náš študent zažije počas našej zimy najúžasnejšie leto svojho života.Štúdium

Musím uznať, že som sa veľmi bála do Austrálie vycestovať, ale nakoniec to bolo verím to najlepšie, čo som mohla urobiť. Hneď som bola obklopená veľmi príjemnými spolužiakmi a učiteľmi, vyskúšala som surfing, hladkala koaly a kengury., spoznala som austrálsky životný štýl, ... Moje 3 mesiace v Austrálii boli nezabudnuteľným zážitkom.

Moderné školy a systém výuky

Stredné školy v Austrálii majú s tými našimi pramálo spoločného. Aj ked niektoré sú naozaj staré, vo vnútri sa skrývajú moderné učebne s prakticky zameranými učiteľmi.

Ubytovanie v rodinách

Veľkou skúsenosťou pre našich študentov je samotný pobyt v Austrálskych rodinách a kontakt s kultúrou tohto kontinentu. Dopredu sa pobavíme o tom, na čo sa v nich pripraviť.

Štúdium

Ako to celé prebieha

Postaráme sa o všetko. Od školy, cez ubytovanie, víza až zmanažovanie cesty tak, aby všetko fungovalo ako hodinky. Je dôležité dať si na celý proces dostatok času. Najlepšie aspoň 3 mesiace, pričom viac času je výhodou, nakoľko miesta na jednotlivých školách sa zapĺňajú rýchlo. 

Najskôr spoločne vyberieme mesto a školu, resp. i alternatívnu školu, ak by prvá bola plná. 

 

Výber školy

Nie na všetkých stredných školách v Austrálii môžu študovať medzinárodní študenti, preto je tu výber veľmi dôležitý. Najčastejšie si naši klienti vyberajú spomedzi štátnych škôl. Veľmi radi doporučíme tak, aby bol pobyt čo najbližšie ideálu.

Vybavíme víza do Austrálie

Patríme medzi najstaršie a najskúsenejšie agentúry na Slovensku zaoberajúce sa Austráliou, pričom nám za servis neplatí klient, ale priamo školy. Naši klienti sa tak zbavia starostí a stresu bez akýchkoľvek poplatkov.

Študentské víza do Austrálie

Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek