Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Štúdium angličtiny v Austrálii


  • Biflovanie na Slovensku s lektorom, ktorý je skôr cestovateľ ako učiteľ, nahradia zábavné hodiny pod dohľadom vždy veselých profesionálov.
  • Slovensky hovoriacich spolužiakov nahradí zmes mladých ľudí z Ázie, Európy či Južnej Ameriky.
  • Nezáujem zdokonalovať si angličtinu vo voľnom čase nahradí nutnosť nepretržitej komunikácie kvôli životu v anglicky hovoriacom prostredí.

V takom prostredí sa angličtinu nenaučí iba ten, kto naozaj nechce.Štúdium

„Rozhodnutie vycestovať do Austrálie za angličtinou bolo jedným z mojich najlepších v živote. Nielen preto, že som sa za 6 mesiacov naučil angličtinu z nuly na úroveň vyššie pokročilý. Život v Austrálii mi navyše od základov zmenil život. Ukázal možnosti, o ktorých som ani nesníval. Posunul ma ďalej ...“ --- Petra, 26 rokov

Poradíme s výberom mesta

Austráliu máme osobne prechodenú, zberáme reálne skúsenosti stoviek našich klientov z rôznych miest a tak poradíme na základe praktických skúseností. Máš radšej veľké či malé mestá, pláže, pokoj, multi-kulty, športy, ... Porozprávame sa spolu a dobre doporučíme.

V rýchlosti o mestách

Nastavíme správnu dĺžku pobytu

Nielen kvôli plýtvaniu časom a prostriedkami je dôležité na začiatku zistiť, aká je úroveň tvojej angličtiny. Dĺžka kurzu a teda aj víz môže mať veľký vplyv na tvoje daňové zaťaženie. Poradíme tak, aby pobyt na konci dňa splnil očakávania.

Štúdium

Poradíme s výberom školy a kurzu

V ponuke je naozaj mnoho druhov kurzov angličtiny a je veľmi dôležité vybrať si ten správny, aby naplnil tvoje potreby.

Keď už budeme vedieť o aký presne kurz máš záujem, vyberieme spolu školu, ktorá je na daný kurz ideálna. Nie podľa pestrofarebných brožúrok škôl, nie na základe marketingových plánov, ktorými je mnoho agentúr viazaných, ale na základe našich osobných skúseností, skúseností našich klientov a najaktuálnejších informácii priamo z Austrálie.

Ponuka škôl zameraných na angličtinu

Predlžovanie pobytov

Jedným z faktorov, ktoré treba brať do úvahy, je fakt, že študentom sa z Austrálie zväčša domov hneď nechce, aj keď to ešte z domu možno vidia inak. Spolu budeme rozmýšľať o krok popredu, čo ti na konci dňa môže ušetriť nemalé komplikácie.

Víza do Austrálie

Do Austrálie budeš potrebovať vízum. Patríme medzi najstaršie agentúry na Slovensku, máme bohaté skúsenosti a stovky úspešných žiadateľov. Navyše za náš servis nezaplatíš ani cent navyše, keďže sme financovaní priamo školami.

Viac info o vízach

Ubytovanie

V Austrálii zväčša nefungujú internáty, ako ich poznáme na Slovensku. Študenti najčastejšie zdielľajú ubytovanie s ďalšímí študentmi, či sú ubytovaní v rodinách, prípadne na začiatok v hosteloch. Záleží od konkrétneho mesta a školy.

Spolupracujeme s ubytovacími agentúrami v Austrálii, poznáme webové služby, ktoré sú na hľadanie ubytovania najlepšie a do Austrálie nedodídeš bez zabezpečeného ubytovania. :)

Letenky

Radi sprostredkujeme letenky podľa preferencií každého. Zemeguľu sme obleteli celkom zopár krát, viaceré svetové metropoly poznáme osobne a v prípade záujmu poradíme, ako nastaviť letenky tak, aby sa po ceste aj niečo videlo a zažilo. Samozrejme v najlepších cenách.

Bližšie informácie o letenkách 

Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek