Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Brisbane


Brisbane je metropolou jednej z narýchlejších ekonomík Austrálie, štátu Queensland. Je 3-tím najväčším mestom Austrálie a tiež stále viac a viac obľúbenou destináciou pre študentov z celého sveta.

Atmosféra

Centrum mesta sa vyznačuje množstvom výškových budov, čo so sebou prináša výhody i nevýhody veľkomesta v podobe širokej dostupnosti služieb, ruchu veľkomesta, .... Centrum lemuje rieka Brisbane River,  na brehu ktorej je vybudovaná umelá, voľne prístupná pláž, prinášajúca príjemné osvieženie kedykoľvek v početných sparných dňoch.

Školy

Školstvo v Perth, Melbourne a Brisbane je veľmi podobné, preto až na pár drobností je i jeho opis pre týchto mestách prakticky rovnaký. Ponuka škôl v Brisbane je bohatá hlavne hovoriac o štúdiu angličtiny. Pri odborných kurzoch je situácia mierne horšia, čo však neznamená, že nemá čo ponúknuť. Školy kladú dôraz na kvalitu. Mesto sa tak ako všetky ostatné mestá mimo Sydney vyznačuje nízkym počtom študentov zo Slovenska a Čiech, čo ho predurčuje na mesto s lepším prostredím na štúdium angličtiny.

Voľný čas

Brisbane je metropolou turistického Queensland-u, na juhu so svetoznámym Gold Coast, na severe s nie menej známym Sunshine Coast. Mesto ako také ponúka všetky vymoženosti veľkomesta ...

Práca a životné náklady

Brisbane patrí k najrýchlejšie rozvíjajúcim sa mestám Austrálie a ponúka dostatočný počet pracovných príležitostí roznych zameraní. Životnými nákladmi sa radí medzi priemer a je jedným z miest, nad ktorými sa oplatí pri výbere mesta zamýšlať.Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek