Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Pracovné certifikáty v Austrálii

 • RSA (Responsible Service of Alcohol)

  certifikát, ktorý potrebuješ k práci, najmä ako barman, čašník, alebo zamestnanec predajne s alkoholom. Získaš ho veľmi jednoducho, stačí si nájsť na internete, kde a kedy tieto kurzy začínajú, prihlásiť sa a absolvovať ho. Väčšinou sa jedná o jednodňovú záležitosť, kde na konci kurzu vypĺňaš test za pomoci materiálov, ktoré si získal pred začatím kurzu. Kurz vychádza na cca 80 AUD a dá sa robiť aj online formou, vtedy to dokonca vychádza o niečo lacnejšie.
   

 • White Card

  predstavuje podmienku na prijatie na prácu v stavebníctve. Ak máš záujem pracovať na stavbách, tak bez White Card to pravdepodobne nepôjde. Podobne ako pri RSA sa jedná o jednodňový kurz, za ktorý zaplatíš do 100 AUD a nie je to nič náročné. Dá sa aj online formou, ale toto veľmi neodporúčam, nakoľko sú tam podmienky ako napríklad, že pri vypĺňaní tohto online testu musí byť prítomný svedok, ktorý sa navyše musí pod to aj podpísať. Niektoré otázky nie sú veľmi jasné a preto absolvovanie kurzu na priamo predstavuje väčšiu istotu.
   

 • RCG (Responsible Conduct of Gambling)

  v prípade, že máš záujem pracovať v podnikoch, kde sú hracie automaty, alebo pracovať priamo v herni, tak tento certifikát budeš určite potrebovať. Podmienky získania tohto certifikátu sú podobné ako pri podmienkach už vyššie spomínaných certifikátov.
   

 • First Aid

  je certifikát prvej pomoci. Jednodňový certifikát, potrebný najmä pri prácach ako plavčík, osobný tréner, fitness inštruktor a podobne

 • Traffic Control RTA approved

  dôležitý certifikát v prípade Tvojho záujmu pracovať v doprave, opravy a úpravy na cestách a podobne. V tomto prípade je podmienkou dokončenie certifikátu „green card“ prípadne „yellow card“. Rovnako ako u predošlých kurzov aj tu sa jedná o jednodňový kurz.

Naskoč na vlnu s nami

Využite možnosť bezplatnej konzultácie, alebo sa príďte osobne
porozprávať na jednu z našich pobočiek