Your browser does not support JavaScript!
ďalšie krajiny
bezplatná KONZULTÁCIA

Prečo do Austrálie s nami?

Väčšina návštevníkov WSI, i keď predtým absolvovali návštevy v iných agentúrach, 
v prvom rozhovore s nami povie aspoň raz:  „Toto som nevedel(a)“. 

Sme SKÚSENÍROZUMIEME TVOJIM POTREBÁM a CHCEME ICH NAPĹŇAŤ.

Keďže sme navyše financovaní výhradne priamo školami a nepoberáme za vybavenie štúdia v Austrálii žiadne poplatky, za ušetrenie problémov a sklamaní u nás nezaplatíš ani o korunu viac, ako pri vybavovaní pobytu bez agentúry.

Študentské ceny

U nás zaplatíš len to, čo naozaj musíš. Všetky školy majú vo svojich oficiálnych cenách zarátanú pre sprostredkovateľov štúdii províziu (či sa prihlásiš priamo na školu, alebo si necháš s vybavovaním pomôcť organizáciou, akou je naša, platíš rovnakú cenu),  nemáme teda dôvod od študentov žiadať ďalšie "agentúrne poplatky" či podobne. Dokonca študenti vo WSI platia niekedy menej, ako by platili priamo v škole. Ak neveríš, kontaktuj nás a nechaj sa presvedčiť o tom, že naozaj garantujeme najnižšie možné ceny.

Úprimnosť

Neoklameme ťa, podávame iba informácie podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia ( :-) ). I keď je WSI súkromnou spoločnosťou, tvoja spokojnosť má pred maximalizáciou ziskov prednosť. Množstvo klientov k nám prichádza na základe pozitívnych referencií stoviek starých klientov, i preto je tvoja spokojnosť pre nás viac ako dôležitá.

Informácie

Vieme, ktoré informácie sú pre teba dôležité. Naše skúsenosti sa ti osvedčia ako pri vybavovaní samotného pobytu, tak i pri každodennom živote v Austrálii. U nás sa dozvieš viac ako z pestrofarebných brožúrok, kde každá škola je „tá najlepšia" a ich účelom je v prvom rade predávať a nie informovať. 

Služby

Kladieme maximálny dôraz na to, aby tvoja žiadosť i víza do Austrálie bola úspešná. Zabezpečíme ti bez poplatkov  všetko potrebné, t.j ubytovanie,  letenku, pripoistenie ... . Na konci finančného roku v Austrálii ti v prípade záujmu bez akéhokoľvek poplatku zariadime vrátenie daní. V Austrálii sa o teba postaráme nielen hovoriac o školách a vybavovaniach v začiatkoch. Sme mladí, zcestovaní a teda u nás nájdeš i informácie o tom, čo kde vidieť, čo si nenechať ujsť, kde je čo výhodné atď. Ktorá z klasických agentúr ti poradí, kde sa potápať so žralokmi, ako si lacno v Sydney zapilotovať lietadlo, kam za velerybami či delfínmi, ako zariadiť výhliadkový let helikoptérou nad Sydney, kde sa naučiť surfovať ...?

Študentský prístup

WSI je organizáciou mladých, večne usmiatych :) ľudí, preto nie sme len tvojím agentom ale aj tvojím partnerom a priateľom. . Budeš sa na nás môcť vždy spolahnúť, a nehovoríme to len tak.

Celý pobyt si našou pomocou môžeš kľudne zariadiť priamo od svojho počítača. Odpovede na svoje otázky dostaneš do niekoľkých hodín napr. emailom bez toho, aby si musel(a) opustiť svoju stoličku.